Jeśli chcesz przyłączyć się do naszej inicjatywy pomagania, możesz to uczynić na kilka sposobów.

1 procent

Zachęcamy do przekazania 1% odprowadzanego podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego OTOZ ANIMALS – Inspektorat GLIWICE. Aby tego dokonać wystarczy w deklaracji podać nasz numer

KRS: 0000069730 
i bardzo ważne
cel: Inspektorat Gliwice

 

Można przekazać również darowiznę na nasze konto:

OTOZ ANIMALS – Inspektorat Gliwice
Gliwice ul. Zwycięstwa 1

nr konta: 41 1240 4302 1111 0010 5992 3319

lub wpłacić na zbiórkę

Nasze zbiórki:

https://pomagam.pl/pomocyyyy

 

Pomoc rzeczowa

Doceniamy również pomoc rzeczową. Chętnie przyjmiemy dobrej jakości karmę, obróżki, smyczki, szelki, koce, ręczniki, podkłady higieniczne, środki odkażające oraz inne materiały, które mogą okazać się przydatne w naszej codziennej działalności.

Rzeczy prosimy wysyłać na nasz adres:

OTOZ ANIMALS Gliwice
ul. Zwycięstwa 1, 44-100 Gliwice

Dziękujemy za okazaną pomoc <3

 

A może chciałbyś wstąpić w nasze szeregi?

Co należy zrobić, aby zostać Inspektorem ds. ochrony zwierząt?
Na samym wstępie należy zastanowić się czy mamy na tyle czasu, samozaparcia, determinacji i sił.

Pomoc zwierzętom odbywa się kosztem naszego wolnego czasu, a bywa także, że i środków finansowych, ponieważ jest to funkcja społeczna. Często na interwencjach spotykamy się z ludźmi, którzy są do nas lekceważąco lub wrogo nastawieni.
Jednakże Inspektorat tworzą osoby, które dążą do wspólnego celu, jakim jest dobro zwierząt, oraz które nie zważając na wszystkie przeszkody znajdują czas i siły, aby pomagać.

O przyjęciu do grona Inspektorów decyduje kilka czynników:

• Znajomość przepisów Ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku wraz z obowiązującymi uzupełnieniami, a także rozporządzeń ministrów dotyczących zwierząt.
• Doświadczenie w pracy ze zwierzętami.
• Dyspozycyjność (około 2 – 3 interwencje w tygodniu).
• Miejsce zamieszkania – Gliwice lub najbliższa okolica
• Opinia Inspektorów po 3 miesiącach działalności w naszych szeregach i pomyślne zaliczenie kończącego szkolenie egzaminu, który jest przeprowadzony przez Oddział Główny OTOZ ANIMALS z siedzibą w Bojanie.

  • Prawo jazdy i własny samochód.

 

Zdajemy sobie sprawę, że nie jest łatwo przystąpić do naszego grona, ale upór cierpliwość, poświęcenie i zaangażowanie jest jedynym testem, który pozwoli nam wytypowa osoby, które nie zniechęcą się trudnościami i na lata pozostaną w naszej organizacji. Inspektor reprezentuje organizację, więc musi wykazywać się doskonałą znajomością prawa ale i nienaganną postawą i opanowaniem.

Jeśli jesteś zdecydowany, że chcesz pomagać razem z nami wyślij CV i list motywacyjny uzasadniający Twoją chęć przystąpienia do Inspektoratu pod adres mail: otozgliwice@gmail.com