Zbiórka karmy dla naszych podopiecznych

Kochani, pilnie potrzebujemy karmy! Mamy pod swoją opieką kilkanaście zwierzaków, a ich liczba codziennie się podnosi. Nasz inspektorat tworzy zgrana grupa wolontariuszy, którzy każdego dnia wyruszają, by przeciąć kolejny łańcuch niewoli. By otworzyć klatki, napełnić puste miski, przywrócić nadzieję i dać szansę na lepsze życie. Bez bólu i strachu. A właścicielowi odebrać kij i łopatę, by więcej nie wyrządził krzywdy już nikomu.
Docieramy do miejsc, gdzie okrucieństwo zatrważa nawet nas. Gdzie w oczach zwierząt dostrzegamy tylko cierpienie. Trafiamy też tam, gdzie właścicieli nie stać na utrzymanie swojego pupila i oddają mu ostatni okruch z talerza. Nie wszyscy są też świadomi tego, że swoim działaniem mogą wyrządzić krzywdę, a wystarczy tylko odrobina chęci, by poprawić komfort zwierzęcia. Tam też pomagamy!
To wszystko jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki wpływom z 1% podatku i datkom od ludzi wielkiego serca. Są to środki, które szybko topnieją, a potrzebujących zwierząt niestety nie ubywa. Topnieją również nasze zapasy karmy. A nie możemy pozwolić na to, by którekolwiek ze zwierząt przebywających pod naszą opieką mogło mieć znów pustą miskę.
Jeśli ktoś nie może zakupić karmy dla naszych podopiecznych, to można również wpłacić grosika, żebyśmy mogli sami zakupić jedzonko. Wiemy, że zawsze mogliśmy liczyć na Państwa pomoc, wierzymy, że nadal jesteście z nami – gotowi by pomagać.
Karmę można wysłać na adres hoteliku, w którym przebywają nasze psiaki, stajni gdzie są nasze koniki lub na nasz adres korespondencyjny. Możemy również odebrać od Państwa dary osobiście na terenie Gliwic i okolicy. Dziękujemy! ❤ Kontakt: otozgliwice@gmail.com lub przez naszego fb: Otoz Animals – Inspektorat Gliwice
Najbardziej potrzebujemy puszek rinti sensible lub intesstinal i Suchej karmy dla psów o wrażliwych żołądkach.
OTOZ ANIMALS – Inspektorat Gliwice
nr konta: 41 1240 4302 1111 0010 5992 3319
ul. Zwycięstwa 1
44-100 Gliwice :Jedzonko