Pomoc dla starszej kobiety i jej psów

uwaga Knurow
Potrzebna pomoc nie tylko dla psów!!!!!
Jedna starsza schorowana kobieta, która została przykuta do łóżka, trzy średniej wielkości stare psy i maleńkie mieszkanko na piętrze .
Taka historia, która toczy się , a która nigdy nie powinna zaistnieć.
Pani kocha swoje psy. Psy kochają swoją Panią.
W maleńkim mieszkanku na piętrze, rozgrywa się dramat. Po ponad tygodniowym pobycie w szpitalu, staruszka wróciła do swojego domu, w którym jej przyjaciele żyli przez ten czas pozbawieni dostępu do wszystkiego ( wody , jedzenia). Staruszka nie ma nikogo, kto by jej pomagał. Jej skromna emerytura pozwala na usługi opiekuńcze w wysokości 4 godziny miesięcznie. Przez ten czas opiekunka pomaga staruszce. Na więcej staruszki nie stać.
Po powrocie ze szpitala weszła do domu pełnego psich odchodów i ogromu miłości, jaki te psy jej dają.
Niestety jako osoba samodzielnie poruszająca się z trudem, nie jest sama w stanie opiekować się swoimi zwierzętami. Chociaż ze swojej strony robi dla nich wszystko co może.
Nie można jej o nic winić. Po prostu nie każdego życie dopieszcza, a inni dokonując wyborów, czasem wybierają źle.
Dzisiaj psy zostały przebadane i zaszczepione, jednak nie mogą ze względu na inwalidztwo staruszki przebywać u niej . Teraz staramy się znaleźć im domy zastępcze. Do tego czasu jednak potrzebujemy wolontariuszy, którzy choć raz dziennie wyprowadzali by psy na spacer.
Niestety warunki mieszkaniowe kobiety są skrajnie złe. Z tego powodu skupienie się jedynie na pomocy zwierzętom jest bezlitosnym.
Pani trzeba pomóc.
Staruszka śpi na kanapie , która nie dość, że swoje lata świetności zostawiła za sobą tak z pół wieku temu, to dodatkowo cała oblepiona jest fekaliami, a z moczu można ją po prostu wykręcać. Pani potrzeba dosłownie wszystkiego.
Wierzymy w moc internetu i portali społecznościowych. Najbardziej jednak wierzymy w ludzkie dobro i to, że los żadnego człowieka i zwierzęcia nie jest nam obojętny. Nasze wolontariuszki zrobiły na dziś wszystko co mogły .
Pomóżcie !!!!
Najpilniejsze potrzeby to:
Wolontariusze do wyprowadzania psów
Kanapa, krzesło
Pomoc przy sprzątaniu.