Budujemy woliery dla niepełnosprawnych ptaków

Kochani nadchodzi sezon lęgowy !

🔥Będziemy bardzo potrzebować pomocy 🔥

Na ratunek ptakom! Od 2 lat nasz Inspektor dysponuje zezwoleniem na przetrzymywanie i rehabilitację dzikich ptaków. Naszymi podopiecznymi są najczęściej pisklęta, które wypadły z gniazd, jak również mylnie zbierane przez ludzi zdrowe podloty, ponadto – ptaki chore lub ranne w wyniku różnych zdarzeń losowych. Wszystkie one potrzebują naszej pomocy, aby mogły odzyskać siły i wrócić do natury.

Pomogliśmy już wielu dorosłym gołębiom, kawkom, wronom, gawronom, sójkom, srokom, szpakom, kwiczołom, pustułkom i wielu innym oraz ich pisklakom. Wśród nich są też niestety ptaki, które mimo naszych starań zostaną z nami do końca. Złamane skrzydło, brak jednej nogi, czy zbyt duża ufność w stosunku do człowieka, sprawiają, że takie stworzenie nie poradzi sobie w naturalnym środowisku. Już wiemy, że możemy pomagać jeszcze więcej. Przez te 2 lata nasz Inspektor nabył ogromnych umiejętności i doświadczenia w odchowywaniu i ratowaniu ptaków.
Jednak, aby móc im pomagać, musimy poprosić Was o pomoc.

Przede wszystkim potrzebujemy nowych wolier, o wymiarach 2mx2mx2m, 3mx2mx3m i 4mx2mx3m. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę przeznaczona na ich zakup. A może znajdzie się ktoś, kto potrafi zrobić takie woliery, albo ktoś, kto chciałby pomóc przy ich budowie.

Dla nas każda pomoc jest na wagę złota, bo każda pomoc dla nas to więcej możliwości pomagania tym, którzy naszej pomocy potrzebują. Oczywiście wsparcie w postaci wpłat na utrzymanie, leczenie i rehabilitację naszych ptasich podopiecznych również jest nieoceniona. Za każdą pomoc bardzo dziękujemy!

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ptakiotoz