Sama skóra i kości..

Sama skóra i kości.
Cierpiący i wycieńczony koń był zmuszany do jazdy w rekreacji – pracy, która była ponad jego siły…

Dzisiaj odebraliśmy właścicielowi skrajnie wychudzonego, zaniedbanego i schorowanego konia, który do tego wszystkiego cały czas był zmuszany do pracy pod siodłem, zarabiając pieniądze dla właściciela.

Po zapoznaniu się z dowodami i zeznaniami świadków oraz samodzielnej weryfikacji zgłoszenia postanowiliśmy, że dalsze pozostawanie u dotychczasowego właściciela lub opiekuna zagraża życiu i zdrowiu konia.

Konik jest w bardzo złym stanie. Mamy jednak nadzieje, że jego dramat się skończył…

Jego diagnoza, leczenie, rekonwalescencja będzie bardzo długa i kosztowna. Ten koń całe życie służył człowiekowi i co za to otrzymał…?

Naszym obowiązkiem jest mu pomóc odzyskać zdrowie i chęć do życia oraz zapewnić mu spokojną i godną starość, na jaką w pełni zasługuje.

Poruszymy niebo i ziemię aby tak się stało.

https://pomagam.pl/Siwek

Błagamy o pomoc

OTOZ ANIMALS – Inspektorat
Gliwice ul. Kościuszki 35
nr konta: 41 1240 4302 1111 0010 5992 3319
z dopiskiem: Siwek
Razem możemy więcej

Kochani nasz Siwek musi być na specjalistycznej diecie. Bardzo prosimy o pomoc w postaci zakupu: Sieczki Lucerny, Musli dla starych koni, wysłodek buraczanych, oleju kukurydzianego, otrębów ryżowych dla koni. Taka dieta to dla nas horendalne koszty. A on musi jeść co około 3 godziny aby doprowadzić go do normalnego stanu. Błagamy Was o zakup tych artykułów lub wpłatę na nasze konto z dopiskiem pasza dla Siwego lub wpłatę na zbiórkę. Pamiętajcie, że czeka go jeszcze klinika 🙁 poniżej dołączamy najnowsze zdjęcia. Został ogolony ponieważ zimowa sierść wychodziła mu całymi kłębami i pozostawały łyse placki 🙁

www.pomagam.pl/Siwek