Walka i determinacja przynoszą efekty !!!

Mimo, że nikt już nie dawał szansy na to, że Aza kiedykolwiek będzie w stanie samodzielnie się poruszać, myśmy się nie poddali.

I to była najlepsza decyzja…

Suczka została przeniesiona do Centrum Rehabilitacji Aquawet, gdzie po tygodniu ciężkiej pracy i opieki Aza sama wstaje i powoli spaceruje !!!

Ale na tym nie możemy zaprzestać.

Jest już po zajęciach ruchowych, masażach i laserach. Ale rehabilitacja musi trwać nadal.

Gdy tylko odleżyny się całkowicie wygoją Aza powinna rozpocząć zajęcia na bieżni wodnej.

Koszt pobytu w Centrum wraz z lekami, rehabilitacją i opieką to około 100 zł dziennie.

Ta suczka tak dużo wcześniej wycierpiała, że zasługuje na drugą szansę i normalne życie.

Tym bardziej, że efekty rehabilitacji są tak znakomite, a Aza odzyskała wiarę w człowieka.

Nie możemy się teraz poddać i nie dać jej szansy na normalne życie.

Prosimy w imieniu Azy …

Zachęcamy do obejrzenia filmiku

Walka o Azunie

Walka, determinacja przynoszą efekty! Mimo, że nikt już nie dawał szansy na to, że Aza kiedykolwiek będzie poruszać się o własnych siłach, myśmy się nie poddali. I to była najlepsza decyzja…Sunia została przewieziona do Aquawet – Weterynaryjny Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt, gdzie po tygodniu codziennej rehabilitacji i wspaniałej opieki AZA SAMA WSTAJE i spaceruje. Jest już po zajęciach ruchowych, masażach i laseroterapii, ale na tym nie możemy zaprzestać. Rehabilitacja musi trwać dalej. W tym tygodniu po wygojeniu się odleżyn może zacząć zajęcia na bieżni wodnej.Koszt pobytu Azy w Ośrodku wraz z zabiegami i leczeniem to koszt około 100 zł dziennie. Ta sunia tak dużo wycierpiała i ma tak dużo miłości w sobie, że zasługuje na drugą szansę, tym bardziej kiedy efekty są tak znakomite ❤ Aza odzyskała wiarę w człowieka dlatego nie zawiedziemy jej! Szukamy jej również wspaniałego domu stałego.Jeśli szukasz najwierniejszego psa na całym świecie to Aza właśnie czeka na Ciebie ❤ Prosimy o wsparcie finansowe dla Azy.https://pomagam.pl/azuniaOTOZ ANIMALS – InspektoratGliwice ul. Kościuszki 35nr konta: 41 1240 4302 1111 0010 5992 3319z dopiskiem: AzaRAZEM MOŻEMY WIĘCEJ ❤

Opublikowany przez OTOZ Animals Inspektorat Gliwice Środa, 4 lipca 2018